• Savivaldybės biudžetinė įstaiga 
  Įmonės kodas: 190030161
  Adresas: Dūkštų g. 14, Vilnius, LT- 07173
  Tel.: (8 5) 241 6045 , (8 5) 242 28 27
 • Dėl įstaigos aplinkos paviršių tyrimo

  Dėl įstaigos aplinkos paviršių tyrimo

  Laba diena, gerb. lopšelio-darželio „Sveikuolis“ bendruomenės nariai,

  bendradarbiaujant su Sveikatos apsaugos ministerija, Gyvybės mokslų centru, Vilniaus visuomenės sveikatos biuru, Vilniaus miesto savivaldybe, ugdymo įstaigoje planuojamas atlikti darželio grupių aplinkos paviršių tyrimas, siekiant maksimaliai valdyti galimą infekcijos plitimą darželyje.

  Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad aplinkos paviršių tyrimas jau buvo atliekamas ugdymo įstaigose ir yra pasiteisinusi efektyvi  prevencinė priemonė siekiant  kontroliuoti ir išvengti viruso plitimo.  Mėginiai bus imami tik nuo įvairių dažnai liečiamų aplinkos paviršių ir atliekamas tyrimas koronaviruso infekcijos pėdsakams nustatyti molekulinės genetikos metodu. Tyrimai bus atliekami 2021 m. lapkričio 24 d. (trečiadienį) nuo 10:30 iki 11:30 val., kai vaikai bus lauke.

  Atkreipiame dėmesį, kad kurioje nors grupėje radus ant paviršių COVID-19 virusinės medžiagos, tos grupės bendruomenė bus informuota apie tokį rezultatą. Kadangi ant paviršių aptikta virusinė medžiaga yra pagrindas įtarti, kad grupėje galbūt yra COVID-19 sergantis vaikas arba darželio darbuotojas, bus siūloma visiems sutinkantiems darželio grupės nariams (darbuotojams, vaikams ir jų tėvams, globėjams, rūpintojams) pasitikrinti dėl COVID-19 ligos.

  Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie.

  Tikimės bendruomenės susitelkimo ir sklandaus tyrimo atlikimo, kad suvaldytume infekcijos plitimą. Saugokime save ir kitus!

  Kilus klausimų, maloniai kviečiame kreiptis telefonu 8 (5) 2 42 28 27

  Komentarai uždrausti.

  Pakeisti teksto dydį
  Pakeisti spalvų kontrastą