• Savivaldybės biudžetinė įstaiga 
  Įmonės kodas: 190030161
  Adresas: Dūkštų g. 14, Vilnius, LT- 07173
  Tel.: (8 5) 241 6045 , (8 5) 242 28 27
 • Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“ sveikatinimo akcija „Mažieji turistai – 2021“

  Respublikinė ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“ sveikatinimo akcija „Mažieji turistai – 2021“

  Vilniaus lopšelis-darželis ,,Sveikuolis“ kartu su Respublikine ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacija „Sveikatos želmenėliai“, minint Turizmo dieną, trečius metus iš eilės visus sukvietė dalyvauti Respublikinėje sveikatinimo akcijoje ,,Mažieji turistai – 2021“.

  Sveikatinimo akcija  „Mažieji turistai – 2021“ buvo organizuota 2021 m. rugsėjo 20 – spalio 1 dienomis. Sulaukėme 68 norinčių dalyvauti akcijoje paraiškų iš visos Lietuvos.

  Vaikai žygio metu virto šuniukais, dinozaurais, vėjo greičiu lekė parko takeliais, užsilipę ant patikusio akmens, mėgino atkartoti sportininkų mankštą, kūrė planetas su savomis taisyklėmis, ėjo pro kalnų griūties išvartytus medžius, žygiavo kalnų viršūnėmis, perėję sraunų kalnų upeliuką, lindo į „kalnų ožio“ olą ir keliavo „Sveikuolių“ takeliu, o stebuklingame miške vaikai sutiko miško gyventojus: ežį, voverę ir mešką.

  Žygių metu per gana trumpą laiką , vaikai tampa tvirtesni fiziškai ir emociškai, atidesni aplinkai.

  Buvimas lauke, vaikus veikia teigiamai fiziškai, emociškai, mentaliai ir dvasiškai. Jie geriau pažįsta aplinką ir jaučiasi saugesni gamtos apsuptyje. Žygiuojantys vaikai įgauna drąsos, jų bendravimas ir tarpusavio ryšys, komandinis mąstymas tampa gilesnis.

  Džiugu, kad aktyvus laiko leidimas lauke labai patiko ugdytiniams. Vaikai nepritrūko geros nuotaikos bei džiugių emocijų.  Keliauti patinka visiems mažiems ir dideliems. Blogas oras irgi ne kliūtis, juk svarbiausia – gera nuotaika ir tinkama apranga! Mes kartu džiaugiamės, kad ir vėl Turizmo dieną paminėti susirinko tiek daug dalyvių, vaikų ir suaugusiųjų.

  Dėkojame dalyviams už aktyvų dalyvavimą. Vaikai patyrė nepakartojamų įspūdžių, daug teigiamų emocijų, įgijo žinių apie keliavimą, savo kūrybiniuose darbuose perteikė patirtus nuotykius ir įspūdžius.

  Kvietėme visus pakeliauti laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų ekstremaliosios situacijos metu (dėl COVID19).

  Komentarai uždrausti.

  Pakeisti teksto dydį
  Pakeisti spalvų kontrastą