• Savivaldybės biudžetinė įstaiga 
  Įmonės kodas: 190030161
  Adresas: Dūkštų g. 14, Vilnius, LT- 07173
  Tel.: (8 5) 241 6045 , (8 5) 242 28 27
 • Dėl ligos pažymų ir galimybės tėvams patiems sukurti pateisinimą, kai vaikas į darželį neatvyksta dėl kitų priežasčių.

  Dėl ligos pažymų ir galimybės tėvams patiems sukurti pateisinimą, kai vaikas į darželį neatvyksta dėl kitų priežasčių.

  Gerbiami tėveliai,

  Nuo 2019 m. sausio 1 d. darželinukui susirgus ar dėl kitų priežasčių apsilankius pas gydytoją, tėveliams nebereikės pateikti popierinių pažymų darželiams. Vaiko medicininės pažymos duomenys bus automatiškai perduodami į Vilniaus miesto ugdymo įstaigų informacinę sistemą. 

  Atkreipiame dėmesį, kad automatiškai darželinuko ligos pažymos bus perduodamos tik iš Vilniaus miesto savivaldybei pavaldžių gydymo įstaigų į  Vilniaus miesto teritorijoje esančias švietimo įstaigas ir tik tų darželinukų, kurių tėvai davė sutikimą ugdymo įstaigoms juos matyti (sutikimas pasirašomas gydymo įstaigoje). Sutikimas pasirašomas vieną kartą ir galioja iki tol, kol tėvai jį atšauks. 

  Jei ligos pažyma Jūsų vaikui buvo išrašyta privačioje arba rajono gydimo įstaigoje, taip pat jeigu gydimo įstaigoje Jūs nepasirašėte sutikimo perduoti duomenis Vilniaus miesto savivaldybei – prašome pristatyti į darželį popierines ligos pažymas.

  Taip pat norime informuoti, kad tėveliams sukurtoje informacinėje sistemoje (svietimas.vilnius.lt) sukurta naujovė    galimybė patiems sukurti pateisinimą, kai vaikas į darželį neatvyksta dėl kitų priežasčių. Bus galima nurodyti ne tik vaiko neatvykimo priežastį, bet ir pridėti tai pateisinančius dokumentus. Šią informaciją galės peržiūrėti ir patvirtinti vaiko darželio darbuotojai. Instrukciją, kaip patiems sukurti pateisinimą galite peržiūrėti filmuke:

   

  Komentarai uždrausti.