Rugsėjo 1-osios rytą prie darželio durų vaikus ir jų tėvelius pasitiko linksmoji Fėja ir linkėdama linksmų akimirkų vaikams darželyje, dovanojo po balioną. Vėliau darželio kiemelyje vyko bendruomenės susitikimas. Darželio direktorė B. Šikšnienė palinkėjo vaikams būti linksmiems, sveikiems, o tėveliams padėti savo vaikams augti. Taip pat, vaikus pralinksminti atvyko meškinas. Vaikų džiaugsmas ir juokas pasklido po visą kiemą.
Sveikinimai rugsėjo 1-osios proga!
Sėkmingų, prasmingų ir išminties kupinų metų!



















