Šiandien mūsų darželio vaikai dalyvavo smagioje ir nuotaikingoje Velykinių kiškių pramogoje, kurią organizavo Vilniaus lopšelis-darželis „Gelvonėlis“.
Renginio pradžioje vaikus pasitiko linksmasis kiškutis, kuris kiekvienam įteikė žemėlapį ir pakvietė leistis į nuotykių kupiną paiešką – surasti pasislėpusius kiškučio draugus. Kelionės metu vaikai atliko įvairias užduotis, įveikė smagius iššūkius, bendradarbiavo ir drąsiai siekė tikslo.
Įveikę visas užduotis ir suradę visus kiškučius, mažieji buvo apdovanoti prizais, vaišinosi skanėstais bei džiaugėsi pasiektais rezultatais. Ši išvyka vaikams suteikė daug gerų emocijų, naujų įspūdžių ir galimybę susirasti naujų draugų.
Kupini džiaugsmo ir įspūdžių, vaikai grįžo iš svečių su šypsenomis veiduose ir gražiais prisiminimais.
Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus lopšeliui-darželiui „Gelvonėlis“ už suteiktas tiek daug teigiamų emocijų mūsų vaikams!
Jūsų suorganizuota šventė buvo kupina džiaugsmo, šypsenų ir nepamirštamų įspūdžių. Ačiū už šiltą priėmimą, kūrybiškas veiklas ir galimybę vaikams patirti nuotykių bei susirasti naujų draugų.
Tokios akimirkos ilgai išlieka vaikų širdyse.




























